Poznaj sekret szybkiego działania

ODZYSKAJ SWOJEGO CHŁOPAKA

Po prostu czytaj dalej, a dowiesz się jak odzyskać chłopaka. Nie wszystko stracone… nawet jeśli ma teraz inną kobietę

💔 Kurs jest dla Ciebie jeśli:

➡️ Rozstaliście się po kłótni i nie wiesz, co robić

➡️ Zdradziłaś go lub on zdradził Ciebie

➡️ Rozstaliście się przez problemy finansowe

➡️ W wasze życie wkradła się rutyna i przestaliście się o siebie starać

➡️ Po prostu odszedł nie mówiąc powodu

➡️ Był zazdrosny o Twoich kolegów i nie wiesz jak rozwiązać ten problem

➡️ Byłaś zazdrosna

➡️ Przestaliście się dogadywać

Chcesz aby twój chłopak wrócił do Ciebie?

To proste, jeśli wiesz jak! Pozwól mi pomóc sobie!

Ten wyjątkowy KURS, przygotowany przez eksperta w dziedzinie związków, został specjalnie przygotowany do kobiet, które nie chcą być same i chcą odnowić swoją więź ze swoimi partnerami

Dzięki temu kursowi będziesz na dobrej drodze, aby odzyskać chłopaka i przywrócić pokój w rodzinie bez względu na to, co się stanie!

Odzyskaj Swoją Ex (12)
Odzyskaj Swoją Ex (10)

Jeśli podejrzewasz, że twój chłopak zostawił cię dla innej kobiety

Jeśli stracił zainteresowanie Tobą i już cię nie kocha

Jeśli masz do czynienia z rozstaniem

Jeśli przeżywasz kłótnie i zdradę

Jeśli czujesz obecność kochanki i chcesz uniknąć rozstania

Jeśli czujesz, że związek utknął w martwym punkcie

W tej metodzie, która opiera się na wypróbowanych i przetestowanych zasadach psychologicznych, nie ma nic magicznego ani nadprzyrodzonego!

Dowiesz się, jak pracować nad odzyskaniem chłopaka! Niezależnie od Twojego horoskopu, wieku czy statusu w związku, to praktyczne podejście do rozwiązywania problemów w związkach pomogło już setkom kobiet uporać się z problemami małżeńskimi i ponownie odnaleźć szczęście.

Jestem bardzo szczęśliwa, że wszystko się udało...

„Niedawno pogodziliśmy się, choć było to trudne. Minął już ponad miesiąc i wszystko wróciło do normy. Był to proces uzdrawiania dla nas obojga. Koszmar, który trwał prawie rok. To tak, jakbyśmy zakochali się w sobie od nowa! Idziemy naprzód i po raz pierwszy od dłuższego czasu przyszłość wygląda o wiele jaśniej. Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo jestem wdzięczna! To tak, jakbyśmy w końcu na nowo odkryli w sobie te rzeczy, które sprawiły, że się w sobie zakochaliśmy. Zmartwienia i stres po prostu zniknęły. Dziękuję Bartek za całe wsparcie!”.

Kasia, 46 lat, Kraków

Dom

Czy chcesz, aby wszystko było jak dawniej?

Odzyskaj Swoją Ex (7)

Wyobraź sobie, że dzwoni telefon, a na wyświetlaczu widzisz numer ukochanej osoby. Podnosisz słuchawkę, obawiając się kolejnego konfliktu i mentalnie przygotowując się na kolejną kłótnię. Ale zamiast tego on mówi:

 

Cześć, pomyślałem, że może wciąż mamy szansę. Wiem, że nie mam prawa o to pytać. Powiedziałem wiele rzeczy, których żałuję i wiem, że nadrobienie tego zajmie czas. Ale… może wciąż mamy szansę? Naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez ciebie i dopiero gdy stanęłam twarzą w twarz z tym faktem, zdałam sobie sprawę, jak bardzo cię kocham”.

Te słowa mogą stać się rzeczywistością! Wszystko, co musisz zrobić, to zdać sobie sprawę, że masz potencjał, aby wprowadzić zmiany i zacząć działać. Wiąże się to z wzięciem procesu uzdrawiania w swoje ręce poprzez przypomnienie sobie uczuć, które kiedyś do siebie żywiliście i nadal żywicie. Emocje nie znikają tak po prostu – ignorowanie ich lub próby ich stłumienia sprawiają, że stają się większe.

Odzyskanie go jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać!

Ze względu na charakter mojej pracy, widziałem już setki przypadków udanych związków, które odzyskały i rozkwitły, nawet gdy wszystko wydawało się beznadziejne. Pary znów stały się jednością, jedną kochającą się rodziną. Oznaczało to ponowne odnalezienie szczęścia, ale także czerpanie radości z codziennych nawyków życiowych.

Im więcej pary rozmawiają, tym częściej zdają sobie sprawę, że rzeczy, których używali do racjonalizowania swoich decyzji o zerwaniu lub rozwodzie, były na dłuższą metę małostkowe i głupie. Przyjęcie bardziej otwartego i obiektywnego punktu widzenia może pomóc spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i dać wyobrażenie o tym, jak podejść do przyszłości, aby zachować ciężko wypracowane szczęście.

Rzeczy, których należy unikać podczas separacji

NIE przepraszaj za coś, czego nie zrobiłaś

Nasze serca są bardzo otwarte w tym czasie i możemy brać na siebie winę i przepraszać za rzeczy które nie miały miejsca tylko po to aby się Jemu przypodobać

NIE obiecuj zmiany na lepsze poprostu zacznij zmianę

Podobnie jak w przypadku przeprosin, składając obietnicę, przyznajesz, że zrobiłaś coś złego. Słowo "zmiana" jest również bardzo względne i może być manipulowane przez obie strony sporu.

NIE płacz, dzwoń, wysyłaj powtarzające się wiadomości tekstowe

Wszystkie powyższe działania tylko oddalają mężczyznę. Ale nawet jeśli poczuje do ciebie litość i wróci, czy będzie cię kochał? Czy to w porządku, że wiesz, że jest z tobą tylko z litości, bez żadnego zainteresowania czy miłości? W końcu może to doprowadzić do jeszcze bardziej toksycznego związku niż ten, który miałeś wcześniej.

NIE mów, że nie tak postępują mężczyźni, wzywając go do wzięcia odpowiedzialności

Podobnie jak w przypadku litości, nawet jeśli się zgodzi, nie będzie zaangażowania w miłość. Mężczyźni często czują się zagrożeni bezpośrednią konfrontacją, a to może tylko jeszcze bardziej go zantagonizować, utrudniając późniejsze pogodzenie się.

Wiedza na temat tego jak działać może bardzo pomóc w odzyskaniu chłopaka!

100 Procent
100% osób robi te błędy

Błędy wymienione powyżej są popełniane przez 100% kobiet. Znajomość ryzyka i potencjalnych rzeczy, których należy unikać, zapewni, że nie wpadniesz w niektóre z bardziej powszechnych pułapek. Teraz jesteś w sytuacji, w której nieodpowiednie słowo lub działanie może jeszcze bardziej pogorszyć sytuację, więc musimy działać bardzo ostrożnie i dyskretnie. Ale jak?

KURS „Odzyskaj EX – Jak odzyskać chłopaka” pomoże odpowiedzieć na to i wiele innych pytań, a także zrozumieć wszystkie niuanse męskiej psychologii, psychologii związków i tego, jak te dwie dziedziny oddziałują na siebie nawzajem.

Kurs zawiera tylko sprawdzone metody, które sprawdzają się w praktyce i pomogą ci odzyskać. Po KURSIE będziesz wiedzić krok po kroku co robić żeby odzyskać swojego partnera.

Poznaj mnie - Bartek W Stefański

➡️ Jestem psychoterapeutą ustawień systemowych oraz trenerem relacji i związków

➡️ Zajmuje się wsparciem w trudnych tematach związanych z relacjami: rozstaniach i odzyskiwaniu EX oraz uzdrawianiu ran i traum

➡️ Moje Szkoły psychoterapeutyczne: Instytut Psychologii Procesu; Ustawienia systemowe u Anny Brzozowskiej, a także Ustawienia wielowymiarowe u Justyny Fil

➡️ Mam doświadczenie ponad 1500 przeprowadzonych sesji 1:1 oraz ponad 100 warsztatów grupowych. Rocznie ponad 600 sesji i warsztatów

➡️ Autor książek: Medycyna Życia (sprzedanych 2000 egz.), Podręcznik miłości do siebie, Tajemnice związku (sprzedanych 3500 ebooków) oraz 5 etapów Od rozstania do równowagi, Odzyskaj EX – Plan 5 kroków

➡️ Odkryłem metodę jak poradzić sobie z cierpieniem po rozstaniu i jak odzyskać EX

Img 4115 Scaled.jpg

Co zawiera kurs?

Kurs zawiera 5 kroków do odzyskania Twojego chłopaka

Dowiedz się, jak naprawić błędy, które zostały już popełnione podczas pracy nad ratowaniem związku, a przede wszystkich jakich błędów nie popełniać.

Dowiedz się, jak odzyskać utraconą miłość, nawet jeśli zmieniłaś się od czasu, gdy się w Tobie zakochał, i jak przywrócić zainteresowanie i ogień w związku.

Zrozumiesz, co dzieje się w głowie i sercu Twojego mężczyzny

Dowiedz się, jak wykorzystać swoje zrozumienie męskiej psychologii, aby go odzyskać

Dowiedz się, co robić i jak podejść do sytuacji w spokojny i godny sposób, jeśli odkryjesz, że spotyka się z inną kobietą lub jeśli już z tobą zerwał

Okładka (5)

Sprzedałem ponad 3000 książek o odzyskaniu EX i o relacjach

Od czasu premiery i otrzymałem wiele listów z podziękowaniami od kobiet, których związki zmieniły się dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku.

Oznacza to, że KURS  „Odzyskaj chłopaka” naprawdę pomaga odzyskać ukochaną osobę i może pomóc również Tobie! Ta książka da ci zbroję do walki o swoją miłość. Nie ma nic piękniejszego niż harmonijna, pełna zrozumienia relacja

Jeśli naprawdę go kochasz i chcesz z nim być, nie pozwól, aby doszło do rozstania! Wciel się w rolę rozjemcy, a pewnego dnia Twój chłopak będzie Ci za to wdzięczny (być może teraz jest po prostu na Ciebie wściekły i zmęczony emocjonalnie, dlatego tak naprawdę nie rozumie, co robi i do czego to wszystko może doprowadzić). Możesz sprawić, że tak się stanie!

Zobacz co mówią inni

Untitled 4 1.png
Untitled 6.png
Opinie Bws.jpg
Mask Group 2 1.png
Mask Group 1 2.png
1666353458864.jpg
Img 7003.jpg
Mask Group 5.png
Mask Group 1 1.png
Bws.jpg
Uduchowiony Sex

eBook Uduchowiony sex

Wiele eksperymentów pokazuje, że seks jest głównym elementem zdrowego i szczęśliwego związku. Pary czerpią radość z tego procesu. Seks pozwala związać długotrwały związek i jest kluczem do udanego związku. Widać, że wielu z nas zaniedbuje seks z powodu niewystarczającej wiedzy na jego temat. Jeśli uważasz, że seks jest tylko wydarzeniem fizycznym, to nie zrozumiesz jego głównego tematu. Jest to nie tylko wydarzenie fizyczne, ale także duchowe. Uprawiając seks ze swoim partnerem, można dość łatwo osiągnąć satysfakcję. Obowiązkowe jest nadanie priorytetu satysfakcji partnera. Jeśli możesz to zapewnić, ty i twój partner z pewnością będziecie cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem.

Drugi prezent

eBook Tajemnice Związku 
Dzielę się swoją dwudziestoletnią praktyką i wskazuje, w jaki sposób świadomie nawiązywać intymne relacje. Jak wydobywać swoją dzikość, zachowywać zainteresowanie, dawać partnerowi / partnerce obfitość oraz świadomie budować i prowadzić związek do jak najgłębszej relacji. To głębokie wniknięcie w strukturę związku i relacji

Tajemnice Związku OkŁadka 02 Kopia
Promocja

Pospiesz się! Twoje szanse maleją z każdym dniem...

Pakiety kursu

Startup

870
296 zł
 • Zestaw lekcji video + ćwiczenia
 • Medytacja prowadzona na przyciągania partnera
 • Przyłączenie do prywatnej grupy mailingowej
 • 💰Bonus: ebook Tajemnice Związku
 • 💰Bonus: ebook Uduchowiony sex
 • Zeszyt ćwiczeń Natychmiastowa pomoc – dla osób w największym kryzysie

Advanced

1220
575 zł
 • Zestaw lekcji video + ćwiczenia
 • Medytacja prowadzona na przyciągania partnera
 • Przyłączenie do prywatnej grupy mailingowej
 • Zeszyt ćwiczeń Natychmiastowa pomoc – dla osób w największym kryzysie
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – wszystko o zasadzie Zero kontaktu
 • 💰Bonus: ebook Manifestuj swojego EX
 • 💰Bonus: ebook Tajemnice Związku
 • 💰Bonus: ebook Uduchowiony sex
 • 💰Bonus: 1h konsultacji indywidualnej online ze mną 1:1 o wartości 350 zł

Advanced

2450
818 zł
 • Zestaw lekcji video + ćwiczenia
 • Medytacja prowadzona na przyciągania partnera
 • Przyłączenie do prywatnej grupy mailingowej
 • Zeszyt ćwiczeń Natychmiastowa pomoc – dla osób w największym kryzysie
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – Wszystko o zasadzie Zero kontaktu
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – Plan 5 kroków – szczegółowy plan działania o wartości 190 zł
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – zeszyt 9 ćwiczeń do powrotu – praktyka czyni mistrza o wartości 190 zł
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – 101 dróg do odzyskania
 • 💰Bonus: ebook Manifestuj swojego EX
 • 💰Bonus: ebook Tajemnice Związku
 • 💰Bonus: ebook Uduchowiony sex
 • 💰Bonus: 2h konsultacji indywidualnej online ze mną 1:1 o wartości 700 zł
 • 💰Bonus: 52 przykładowe wiadomości gotowe do wysłania do EX po okresie Zero kontaktu o wartości 500 zł
Scroll to Top