Poznaj sekret szybkiego działania

ODZYSKAJ SWOJEGO MĘŻA / PARTNERA

Po prostu czytaj dalej, a dowiesz się jak odzyskać męża / partnera. Nie wszystko stracone… nawet jeśli ma teraz inną kobietę

💔 Kurs jest dla Ciebie jeśli:

➡️ Rozstaliście się po kłótni i nie wiesz, co robić

➡️ Zdradziłaś go lub on zdradził Ciebie

➡️ Rozstaliście się przez problemy finansowe

➡️ W wasze życie wkradła się rutyna i przestaliście się o siebie starać

➡️ Po prostu odszedł nie mówiąc powodu

➡️ Był zazdrosny o Twoich kolegów i nie wiesz jak rozwiązać ten problem

➡️ Byłaś zazdrosna i on z Tobą zerwał

➡️ Przestaliście się dogadywać

Chcesz aby twój mąż lub partner wrócił do Ciebie?

To proste, jeśli wiesz jak! Pozwól mi pomóc sobie!

Ten wyjątkowy KURS, przygotowany przez czołowego eksperta w dziedzinie poradnictwa dotyczącego związków, został specjalnie dostosowany do kobiet, które nie chcą być same i chcą odnowić swoją więź ze swoimi mężami.

Dzięki temu kursowi będziesz na dobrej drodze, aby odzyskać męża i przywrócić pokój w rodzinie bez względu na to, co się stanie!

Para

Jeśli podejrzewasz, że twój mąż zostawił cię dla innej kobiety

Jeśli stracił zainteresowanie Tobą i mówi że już cię nie kocha

Jeśli masz do czynienia z rozwodem

Jeśli przeżywasz kłótnie i zdradę

Jeśli czujesz obecność kochanki i chcesz uniknąć rozstania

Jeśli czujesz, że związek utknął w martwym punkcie

W tej metodzie, która opiera się na wypróbowanych i przetestowanych zasadach psychologicznych, nie ma nic magicznego ani nadprzyrodzonego!

Dowiesz się, jak pracować nad odzyskaniem męża! Niezależnie od Twojego horoskopu, wieku czy statusu w związku, to praktyczne podejście do rozwiązywania problemów w związkach pomogło już setkom kobiet uporać się z problemami małżeńskimi i ponownie odnaleźć szczęście.

Jestem bardzo szczęśliwa, że wszystko się udało...

„Niedawno pogodziliśmy się, choć było to trudne. Minął już ponad miesiąc i wszystko wróciło do normy. Zaczął traktować mnie lepiej i był to proces uzdrawiania dla nas obojga. Koszmar, który trwał prawie 2 lata, zanim zerwaliśmy, wreszcie się skończył. To tak, jakbyśmy zakochali się w sobie od nowa! Oboje uznaliśmy przeszłość i idziemy naprzód i po raz pierwszy od dłuższego czasu przyszłość wygląda o wiele lżej.
Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo jestem wdzięczna! To tak, jakbyśmy w końcu na nowo odkryli w sobie te rzeczy, które sprawiły, że się w sobie zakochaliśmy. Wszystkie zmartwienia i stres po prostu zniknęły. Dziękuję Ci Bartek za pomoc i wsparcie!”.

Anna, 35 lat, Poznań

Odzyskaj Ex Www

Czy chcesz, aby wszystko było jak dawniej?

Para 4

Wyobraź sobie, że dzwoni telefon, a na wyświetlaczu widzisz numer ukochanego. Podnosisz słuchawkę, obawiając się kolejnego konfliktu i mentalnie przygotowując się na kolejną kłótnię. Ale zamiast tego on mówi:

 

„Hej. Słuchaj, pomyślałem, że może wciąż mamy szansę. Wiem, że nie mam prawa o to pytać. Powiedziałem i zrobiłem wiele rzeczy, których żałuję i wiem, że nadrobienie tego zajmie dużo czasu. Ale… wciąż mamy szansę? Naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez ciebie i dopiero gdy stanęłam twarzą w twarz z tym faktem, zdałam sobie sprawę, jak bardzo cię kocham”.

Te słowa mogą stać się rzeczywistością! Wszystko, co musisz zrobić, to zdać sobie sprawę, że masz potencjał, aby wprowadzić zmiany i zacząć działać. Wiąże się to z wzięciem procesu uzdrawiania w swoje ręce poprzez przypomnienie sobie uczuć, które kiedyś do siebie żywiliście i nadal żywicie. Emocje nie znikają tak po prostu – ignorowanie ich lub próby ich stłumienia sprawiają, że stają się toksyczne i to właśnie ta świadomość może uruchomić skuteczną i pozytywną strategię nadrabiania zaległości.

Odzyskanie go jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać!

Ze względu na charakter mojej pracy, widziałem już setki przypadków udanych związków, które odzyskały się i rozkwitły, nawet gdy wszystko wydawało się beznadziejne. Pary znów stały się jednością, jedną kochającą się rodziną. Oznaczało to ponowne odnalezienie szczęścia, ale także czerpanie radości ze wspólnego zycia i nauczenie się porzucania goryczy.

Im Para więcej rozmawia, tym częściej małżonkowie zdają sobie sprawę, że rzeczy, których używali do racjonalizowania swoich decyzji o zerwaniu lub rozwodzie, były na dłuższą metę małostkowe i głupie. Przyjęcie bardziej otwartego punktu widzenia pomaga spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i zachować ciężko wypracowane szczęście.

Rzeczy, których należy unikać podczas rozstania

NIE: przepraszaj za coś, czego nie zrobiłaś

Przepraszając za coś czego nie zrobiłaś, bierzesz na siebie więcej niż trzeba i wina za rzeczy które nie miały miejsce. Chociaż w trakcie rozstanie jesteś w stanie zrobic więcej niże zwykle to niewarto obniżać swojej wartości za wszelką cenę.

NIE: obiecywać zmiany na lepsze - ZMIANY TRZEBA POPROSTU DOKONAĆ

Podobnie jak w przypadku przeprosin, składając obietnicę, przyznajesz, że zrobiłaś coś złego. Słowo "zmiana" jest również bardzo względne i może być manipulowane przez obie strony sporu. ZMIANA JEST KONIECZNA I TRZEBA JEJ POPROSTU DOKONAĆ BEZ OGŁASZANIA TEGO.

NIE: płacz, dzwoń, wysyłaj powtarzające się wiadomości tekstowe

Wszystkie powyższe działania tylko oddalają mężczyznę. Ale nawet jeśli poczuje do ciebie litość i wróci, czy będzie cię kochał? Czy to w porządku, że wiesz, że jest z tobą tylko z litości, bez żadnego zainteresowania czy miłości? W końcu może to doprowadzić do jeszcze bardziej toksycznego związku niż ten, który miałeś wcześniej.

NIE: mów, że nie tak postępują mężczyźni, wzywając go do wzięcia odpowiedzialności

Podobnie jak w przypadku litości, nawet jeśli się zgodzi, nie będzie zaangażowania w miłość. Mężczyźni często czują się zagrożeni bezpośrednią konfrontacją, a to może tylko jeszcze bardziej go zantagonizować, utrudniając późniejsze pogodzenie się.

NIE: upokażaj się i nie proś o litość

Takie działanie zawsze działa odpychająco i obniża Twoje poczucie wartości w jego oczach

NIE: śledzenie i "przypadkowe spotkania na ulicy"

Takie zachowanie powoduje, że jeszcze bardziej się oddala i wręcz zaczyna czuć obawę, a to nie jest atmosfera do odzyskania

NIE: proponuj nagłej pomocy lub wsparcia w Jego sprawach

To jest bardzo czytelne i nie jest to czas na takie sprawy

Wiedza na temat męskiej psychologii może bardzo pomóc w odzyskaniu męża!

100 Procent
100% kobiet robi te błędy!

Błędy wymienione powyżej są popełniane przez 100% kobiet. Znajomość ryzyka i potencjalnych rzeczy, których należy unikać, zapewni, że nie wpadniesz w niektóre z bardziej powszechnych pułapek. Teraz jesteś w sytuacji, w której nieodpowiednie słowo lub działanie może jeszcze bardziej pogorszyć sytuację, więc musimy działać bardzo ostrożnie i dyskretnie. Ale jak?

KURS „Odzyskaj EX – Jak odzyskać męża” pomoże odpowiedzieć na to i wiele innych pytań, a także zrozumieć wszystkie niuanse męskiej psychologii, psychologii związków i tego, jak te dwie dziedziny oddziałują na siebie nawzajem.

Kurs zawiera tylko sprawdzone 5 kroków do odzyskania, które sprawdzają się zarówno w praktyce, jak i w teorii, i z pewnością pomogą ci znaleźć solidny grunt oraz dadzą Ci informacje i odwagę do zajęcia stanowiska. Po KURSIE będziesz wiedziała w jakim kierunku podążać w swoim związku i jakie strategie zastosować, aby dogadać się ze swoim mężem.

Poznaj mnie - Bartek W Stefański

➡️ Jestem psychoterapeutą ustawień systemowych oraz trenerem relacji i związków

➡️ Zajmuje się wsparciem w trudnych tematach związanych z relacjami: rozstaniach i odzyskiwaniu EX oraz uzdrawianiu ran i traum

➡️ Moje Szkoły psychoterapeutyczne: Instytut Psychologii Procesu; Ustawienia systemowe u Anny Brzozowskiej, a także Ustawienia wielowymiarowe u Justyny Fil

➡️ Mam doświadczenie ponad 1500 przeprowadzonych sesji 1:1 oraz ponad 100 warsztatów grupowych. Rocznie ponad 600 sesji i warsztatów

➡️ Autor książek: Medycyna Życia (sprzedanych 2000 egz.), Podręcznik miłości do siebie, Tajemnice związku (sprzedanych 3500 ebooków) oraz 5 etapów Od rozstania do równowagi, Odzyskaj EX – Plan 5 kroków

➡️ Odkryłem metodę jak poradzić sobie z cierpieniem po rozstaniu i jak odzyskać EX

Img 4115 Scaled.jpg

Co zawiera kurs?

Kurs zawiera 5 kroków do odzyskania Twojego męża i zapewni ci wgląd w metody i strategie radzenia sobie w różnych sytuacjach, w zależności od osobistych okoliczności i indywidualnych potrzeb

Dowiedz się, jak naprawić błędy, które zostały już popełnione podczas pracy nad ratowaniem związku, a przede wszystkich jakich błędów nie popełniać

Dowiedz się, jak odzyskać utraconą miłość, nawet jeśli zmieniłaś się od czasu, gdy się w tobie zakochał i jak przywrócić zainteresowanie i ogień w związku

Zrozumiesz, co dzieje się w głowie i sercu twojego mężczyzny

Dowiedz się, jak to co spotkało Cię w Twoim dzieciństwie miało wpływ na wybór Twojego Partnera

Dowiedz się, co robić i jak podejść do sytuacji w spokojny, asertywny i godny sposób, jeśli odkryjesz, że spotyka się z inną kobietą lub jeśli już z tobą zerwał

Okładka (3)

Sprzedałem ponad 3000 książek o odzyskaniu EX i o relacjach

Od czasu naszej premiery i otrzymaliśmy wiele listów z podziękowaniami od kobiet, których związki zmieniły się dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku.

Oznacza to, że KURS  „Odzyskaj EX – Męża” naprawdę pomaga kobietom odzyskać ukochaną osobę i może pomóc również Tobie! Ta książka da Ci zbroję do walki o swoją miłość. Nie ma nic piękniejszego niż harmonijna, pełna zrozumienia i miłości rodzina

Nie każda kobieta po rozwodzie może znaleźć mężczyznę. Zwłaszcza jeśli ma ponad 30 lat i dzieci. Bycie samotną do końca życia nie jest najlepszym rozwiązaniem. Więc jeśli naprawdę go kochasz i chcesz z nim być, nie pozwól, aby doszło do rozwodu! Wciel się w rolę rozjemcy, a pewnego dnia Twój mąż będzie Ci za to wdzięczny (być może teraz jest po prostu na Ciebie wściekły i zmęczony emocjonalnie, dlatego tak naprawdę nie rozumie, co robi i do czego to wszystko może doprowadzić). Możesz sprawić, że tak się stanie!

Zobacz co mówią inni

Untitled 4 1.png
Untitled 6.png
Opinie Bws.jpg
Mask Group 2 1.png
Mask Group 1 2.png
1666353458864.jpg
Img 7003.jpg
Mask Group 5.png
Mask Group 1 1.png
Bws.jpg
Okładka

eBook Uduchowiony sex

Wiele eksperymentów pokazuje, że seks jest głównym elementem zdrowego i szczęśliwego związku. Pary czerpią radość z tego procesu. Seks pozwala związać długotrwały związek i jest kluczem do udanego związku. Widać, że wielu z nas zaniedbuje seks z powodu niewystarczającej wiedzy na jego temat. Jeśli uważasz, że seks jest tylko wydarzeniem fizycznym, to nie zrozumiesz jego głównego tematu. Jest to nie tylko wydarzenie fizyczne, ale także duchowe. Uprawiając seks ze swoim partnerem, można dość łatwo osiągnąć satysfakcję. Obowiązkowe jest nadanie priorytetu satysfakcji partnera. Jeśli możesz to zapewnić, ty i twój partner z pewnością będziecie cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem.

Drugi prezent

eBook Tajemnice Związku 
Autor dzieli się swoją dwudziestoletnią praktyką i wskazuje, w jaki sposób świadomie nawiązywać intymne relacje. Jak wydobywać swoją dzikość, zachowywać zainteresowanie, dawać partnerowi / partnerce obfitość oraz świadomie budować i prowadzić związek do jak najgłębszej relacji. To głębokie wniknięcie w strukturę związku i relacji

Tajemnice Związku OkŁadka 02 Kopia
Promocja

Pospiesz się! Twoje szanse maleją z każdym dniem...

Pakiety kursu

Startup

870
296 zł
 • Zestaw lekcji video + ćwiczenia
 • Medytacja prowadzona na przyciągania partnera
 • Przyłączenie do prywatnej grupy mailingowej
 • 💰Bonus: ebook Tajemnice Związku
 • 💰Bonus: ebook Uduchowiony sex
 • Zeszyt ćwiczeń Natychmiastowa pomoc – dla osób w największym kryzysie

Advanced

1220
575 zł
 • Zestaw lekcji video + ćwiczenia
 • Medytacja prowadzona na przyciągania partnera
 • Przyłączenie do prywatnej grupy mailingowej
 • Zeszyt ćwiczeń Natychmiastowa pomoc – dla osób w największym kryzysie
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – wszystko o zasadzie Zero kontaktu
 • 💰Bonus: ebook Manifestuj swojego EX
 • 💰Bonus: ebook Tajemnice Związku
 • 💰Bonus: ebook Uduchowiony sex
 • 💰Bonus: 1h konsultacji indywidualnej online ze mną 1:1 o wartości 350 zł

PRO

2450
818 zł
 • Zestaw lekcji video + ćwiczenia
 • Medytacja prowadzona na przyciągania partnera
 • Przyłączenie do prywatnej grupy mailingowej
 • Zeszyt ćwiczeń Natychmiastowa pomoc – dla osób w największym kryzysie
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – Wszystko o zasadzie Zero kontaktu
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – Plan 5 kroków – szczegółowy plan działania o wartości 190 zł
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – zeszyt 9 ćwiczeń do powrotu – praktyka czyni mistrza o wartości 190 zł
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – 101 dróg do odzyskania
 • 💰Bonus: ebook Manifestuj swojego EX
 • 💰Bonus: ebook Tajemnice Związku
 • 💰Bonus: ebook Uduchowiony sex
 • 💰Bonus: 2h konsultacji indywidualnej online ze mną 1:1 o wartości 700 zł
 • 💰Bonus: 52 przykładowe wiadomości gotowe do wysłania do EX po okresie Zero kontaktu o wartości 500 zł
Scroll to Top