Poznaj sekret szybkiego działania

KURS ODZYSKAJ EX - SWOJĄ ŻONĘ

Po prostu czytaj dalej, a dowiesz się jak odzyskać żonę. Nie wszystko stracone… nawet jeśli ma teraz innego partnera

💔 Kurs jest dla Ciebie jeśli:

➡️ Rozstaliście się po kłótni i nie wiesz, co robić

➡️ Zdradziłeś ją lub ona zdradziła Ciebie

➡️ Rozstaliście się przez problemy finansowe

➡️ W wasze życie wkradła się rutyna i przestaliście się o siebie starać

➡️ Po prostu odeszła nie mówiąc powodu

➡️ Ona była zazdrosna o Twoje koleżanki/przyjaciółki i nie wiesz jak rozwiązać ten problem

➡️ Byłeś zazdrosny

➡️ Przestaliście się dogadywać

Zdarzają się różne rzeczy, kobiety opuszczają rodziny, wnoszą pozew o rozwód ale doświadczenie pokazuje, że nawet jeśli rozwód został sfinalizowany, nadal możesz przywrócić swój związek!

Wyobraź sobie, że dzwoni Twój telefon, patrzysz na ekran i widzisz, że to ONA!

Jesteś absolutnie spokojny i pewny siebie. Wiesz, czego Ona chce o czym rozmawiać i dokąd zmierza rozmowa. Twoja żona powie:

Telefon Od Ukochanej

Przepraszam, popełniłem błąd zostawiając cię. Spotkajmy się. Bardzo za tobą tęsknię. Bardzo cię potrzebuję!

Teraz pomyśl, co byś poczuł w tej chwili, kiedy ona zrobi pierwszy krok, aby się ponownie połączyć.
Czy będziesz szczęśliwy i spokojny? Czy będziesz zadowolony, że zadzwoniła?

Czego się nauczysz?

Przeczytaj poniższe informacje, a dowiesz się, jak odzyskać żonę
i znacznie poprawisz swój związek, aby być dalej razem w szczęściu

Oferuję Ci wsparcie, które pomoże Ci odzyskać żonę. Korzystając z nich, nie tylko ponownie połączysz się z ukochaną osobą, ale przywrócisz szczęście swojej rodzinie.

Działania te opierają się na dwóch kierunkach działań. Pierwszy polega na pracy terapeutycznej nad samym sobą, bo bez zmiany powrót do EX nie ma sesnu, a drugi na konkretnych krokach i technikach w celu Odzyskania. 

Jeśli zastosujesz się do wszystkich praktyk, będziesz miał moc, aby ją odzyskać. Ale to nie wszystko! Twoje działania doprowadzą do sytuacji, w której to Twoja żona sama będzie chciała powrotu!

Para 6

Dużo ważniejsze pytanie dla Ciebie:

Jak odbudować związek, aby ona już nigdy nie chciała odchodzić?

Czekają na Ciebie dwa zadania:

ODZYSKAJ SWOJĄ ŻONĘ

ZBUDUJ HARMONIĘ

Piotr odzyskał swoją żonę i wspólnie zaczęli realizować swoje pasje
Piotr odzyskał swoją żonę i wspólnie zaczęli realizować swoje pasje
Historia sukcesu

Piotrek odzyskał swoją żonę

To były słowa Piotra skierowane do mnie. Kompletnie mu odbiło. Ledwo powstrzymywał się od płaczu i mogłem powiedzieć, że zachowanie spokoju kosztowało go wszystko.
Obiecałem Piotrowi, że mu pomogę. Poprosiłem, by powiedział mi, co się stało. „Jakiś czas temu” – powiedział – „czułem, że coś się zmieniło, ale nie próbowałem nic z tym zrobić. Moja żona spędzała ze mną coraz mniej czasu, oddalała się coraz bardziej. Stała się zimna. Nie wiedziałem, co robić…”.

Znałem ten scenariusz bardzo dobrze, wielu mężczyzn przez to przechodziło. Piotr i jego żona byli szczęśliwi przez jakiś czas, ale potem wszystko się zmieniło:

Zaczęła otwarcie flirtować z innymi mężczyznami

Odpowiedziała "zostaw mnie w spokoju" na wszystkie jego pytania

Nie patrzyła na niego w ten sam sposób

Nie lubiła już jego żartów

Zaczęła zwracać większą uwagę na swój wygląd przed wyjściem z domu

Stres

Była emocjonalnie zimna i zdystansowana

Obwiniała go o wszystko wszystko, dokuczała i odmawiała zrozumienia

Spędzała więcej czasu z przyjaciółmi

Zwykłe sprawy domowe doprowadzały do kłótni

Rozmawiała z nim bez zainteresowania, często była zirytowana

Żona postanowiła odejść

Relacje z żoną były coraz gorsze

Tak wyglądały relacje Piotra z jego żoną przez kilka miesięcy. Piotr stawał się coraz bardziej poirytowany, aż pewnego dnia jego żona wypowiedziała słowa, które go przeraziły.
Siedzieli w jadalni, Piotr był bardzo spięty i nie spodziewał się niczego dobrego. Ostatnio.., wszystko szło nie tak w ich w ich związku, ale nie sądził, że skończy się to rozwodem.

Podczas rozmowy ledwo mógł powstrzymać swoich emocji. Czuł się tak, jakby jego serce miało mu wyskoczyć z piersi. Próbował zrozumieć, co mówi jego żona, ale nie mógł.

Przez chwilę Piotr myślał, że żona obwinia go za wszystkie ich kłopoty, że to on jest odpowiedzialny za rozstanie. Cała reszta potoczyła się według znanego ci scenariusza, bo to samo prawdopodobnie przydarzyło się tobie.

Żona odeszła od męża
Żona odeszła

Pomoc czeka

Mój przyjaciel Piotr potrzebował pomocy, tak jak Ty potrzebujesz pomocy teraz. Proszę przeczytać dalej…

Dlaczego nie warto czekać?

Musisz działać teraz, zanim znajdzie się ktoś inny!

Nie jest tajemnicą, że kiedy kobiety rozstają się ze swoimi mężami, szukają nowego związku. Kobietom jest o wiele łatwiej znaleźć partnera seksualnego, ponieważ zawsze są otoczone przez mężczyzn, którzy są gotowi, aby dać ramię do płaczu. Wielu mężczyzn czai się w pobliżu, czekając, aż kobieta będzie wolna

para impresuje
Para gra

Nie możesz pozwolić, aby Twoja żona skończyła z jednym z nich! Nie możesz nawet pomyśleć, że będzie się kochać z innym mężczyzną! Ale rozumiesz, że prędzej czy później to się stanie. Wkrótce wejdzie w kolejny związek, i prześpi się z innym mężczyzną. Jeśli będziesz czekał, twoje szanse na odzyskanie jej zmaleją

A jeśli już kogoś ma?

Moje kondolencje, ale mam dobrą wiadomość! Wciąż możesz ją odzyskać! Będziesz musiał pracować ciężej, ale wciąż jest szansa!

Niemniej jednak im dłużej zwlekasz, tym mniejsze masz szanse na wyciągnięcie jej ze związku z innym mężczyzną.

Sytuacja nie jest tak beznadziejna, jak mogłoby się wydawać, Większość związków może połączyć się po separacji!

Związki często przechodzą przez trudności i nieporozumienia. Najprawdopodobniej mieliście poważne kłótnie, po których wybaczaliście sobie nawzajem. Czasami jednak kłótnie prowadzą do rozpadu związku. A jeśli nie zaczniesz działać, mając dobre pojęcie o tym, co musisz zrobić, twój związek będzie skazany na zawsze. To od ciebie zależy, czy odzyskasz żonę, czy też odejdzie ona na zawsze

Każda kobieta działa zgodnie ze swoimi instynktami, więc jej zachowanie jest bardzo łatwe do przewidzenia

Jeśli wiesz, jak na nią wpłynąć, możesz uratować swój związek w trudnej sytuacji. Istnieją specjalne techniki psychologiczne, które mogą sprawić, że zaczniesz ją pociągać.

Musisz zrozumieć, że kobiety często mówią jedno, a chcą czegoś innego.

Istnieje wiele fałszywych stereotypów dotyczących kobiet. Często filmy również przedstawiają kobiety w fałszywy sposób. Wiemy, że aby kobieta Cię pokochała, potrzebne są zupełnie inne rzeczy. Będziesz zaskoczony, jak proste są kobiece instynkty.

Logika i rozumowanie są całkowicie bezużyteczne w kontaktach z kobietami.

Możesz próbować udowodnić swojej żonie, jak bardzo ją kochasz, ale nie doprowadzi cię to do pożądanego rezultatu. Takie zachowanie tylko pogłębi przepaść między wami. Kobieta po prostu nie może odwzajemnić twoich uczuć w takiej sytuacji, jest to dla niej bardzo podświadome. DNA kobiet jest zaprogramowane inaczej niż u mężczyzn.

7 powszechnych błędów

To zmniejszy twoją szansę na odzyskanie żony
Często zachowanie mężczyzny prowadzi go do pogłębienia przepaści między nim a żoną. Czego NIE powinieneś robić:

Pozwolić, by depresja wzięła nad Tobą górę i błagać żonę, by do ciebie wróciła

Próbować wykorzystać litość lub poczucie winy, aby ją odzyskać

Manipulować nią przy użyciu dzieci, pieniędzy lub jej przyjaciół

Błagać o jej powrót i przysięgać jej miłość

Spróbować kupić ją prezentami i kwiatami

Kłóć się i próbować udowodnić jej logicznie, że powrót ma sens. Kobiety nie posługują się logiką, tylko emocjami. Dowiesz się o tym później

Pisać sms'y, wiadomości, dzwonić i wyjaśniać wszystko bez końca. Nadchodzi czas zero kontaktu.

Stop błędy

W tej chwili możesz nie wierzyć, że wszystkie te punkty mogą jeszcze bardziej odepchnąć twoją żonę i przekreślić twoje szanse na jej odzyskanie. To, co faktycznie może ci pomóc, będzie wydawać się bez znaczenia, ale błędem jest tak myśleć. Istnieją całe metodologie stworzone w celu wyjaśnienia psychologii kobiet! 

W tym Kursie dowiesz się, jakie kroki możesz podjąć, aby Twoja żona do Ciebie wróciła i już nie chciała odchodzić.

A jeśli to nie Twoja wina?

Niestety, partnerzy często przechodzą przez wzajemne nieporozumienia, ponieważ nikt nie uczy nas, jak postępować w małżeństwie. To, co widzimy w telewizji i w filmach, to, co mówią nam liczni znajomi, na temat zachowania kobiet i mężczyzn jest najczęściej bardzo dalekie od rzeczywistości. Jeśli więc obwiniasz siebie, mówię ci, żebyś przestał! Nie wszystko w rozpadzie twojego małżeństwa jest twoją winą! Gdybyś dokładnie wiedział, co zrobić, aby utrzymać swoje małżeństwo w szczęśliwym stanie, jestem pewien, że zrobiłbyś to. Najprawdopodobniej po prostu nie miałeś odpowiednich informacji. Ale wszystko można jeszcze naprawić…

Wystarczy przejść do kursu, a ona do ciebie wróci. Korzystając z rozwiązań zaproponowanych w kursie, możesz ożywić jej miłość i pragnienie bycia z Tobą. Zacznie tęsknić i patrzeć na ciebie tymi oczami, które są pełne miłości i czułości.

Aby odzyskać żonę, będziesz musiał działać według następującego planu:

Prawidłowe określenie przyczyny rozstania. To, co musisz zrobić, aby ją odzyskać, to dowiedzieć się, dlaczego dokładnie odeszła i przepracować to

Wyeliminuj negatywne oczekiwania

Wykorzystaj wiedzę, by znów chciała z Tobą być

Jak to zrobić? To proste!

Okładka (1)

Napisałem ebooka „Odzyskaj EX Jak odzyskać Żonę”, w której zaproponowałem drogę, które pomogły mężczyznom odbudować ich związki. Po opublikowaniu książki przygotowałem Kurs Odzyskaj EX i przeprowadziłem ponad 1500 konsultacji indywidualnych. Wielu mężczyzn, którzy mnie odwiedzili, chciało pracować nad odzyskaniem swoich żon i odkryłem, że jest wiele niuansów. 

Na tej podstawie postanowiłem ulepszać wiedzę która aktualnie znajduje się w Kursie oraz kilku załaczonych ebookach – to podręcznik o tym, jak odzyskać żonę. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, badań i obserwacji, opracowałem krok po kroku, który pomaga ponownie rozpalić pasję i doprowadzić związek z żoną do tego samego szczęśliwego miejsca, w którym był wcześniej. 

W tym kursie przedstawiam wiele sytuacji i jasno wyjaśniam, jak postępować w każdej z nich. Jeśli zastosujesz się do wszystkich moich rad, twoja żona będzie chciała powrócić

Nauczysz się:

Jak odzyskać Żonę, ale także jak się zachować, gdy się z nią ją spotkasz. Otrzymasz szczegółowy plan 5 kroków jak się zachowywać i rozmawiać z żoną, co robić i jakiego rodzaju reakcji w różnych sytuacjach

Dowiesz się dlaczego zasada Zero kontaktu jest tak bardzo istotna

Jak wytrzymać cały ten czas odzyskiwania Żony?

Jakie podejmować działania w celu odzyskania Żony?

Jak się zachować nawet jeśli zostawiła cię dla innego mężczyzny lub teraz się z nim spotyka

nauka i unikanie błędów

Wszystkie sekrety, jak ją odzyskać

Prowadzę wiele konsultacji 1:1. Koszt takiej konsultacji to 350 zł, ale czy myślisz, że godzina wystarczy, aby naprawić twój związek? Oczywiście, że nie! Czas jest bezlitosną rzeczą i nie pozwala ludziom rozmawiać o wszystkich niuansach ich związku. Ważne informacje nie mieszczą się w jednej czy dwóch godzinach, a moi klienci po prostu nie są w stanie uzyskać ode mnie całej niezbędnej wiedzy w tak krótkim czasie – dlatego nieograniczony i stały dostęp do kursu jest świetnym rozwiązaniem.

Moje doświadczenie w pomaganiu ludziom w odbudowywaniu ich związków pomogło mi określić różnicę między związkami długoterminowymi, a krótkoterminowymi. 

Zazwyczaj ludzie nie pobierają się tak po prostu, a kiedy już są małżeństwem, są gotowi walczyć o swoją rodzinę. Dlatego wielu małżonków stara się utrzymać swoje małżeństwo, zwłaszcza gdy w grę wchodzą dzieci.

Odzyskana
Okładka

Specjalny prezent

eBook Manifestuj swojego EX 

Wyrażanie miłości do drugiej osoby może wyrażać się na wiele sposobów. Jednym ze sposobów na przekazanie swoich uczuć drugiej osobie jest manifestacja i przyciaganie. Jeśli wszystko inne zawiedzie, to jedyny sposób by być znowu blisko swojej ukochanej osoby i przyciągac ją do siebie. Być może, niektórym trudno będzie w to uwierzyć ale działa to niesamowicie skutecznie, tkaże zastanów się czy napewno tego chcesz.

Drugi prezent

eBook Tajemnice Związku 
Dzielę się swoją dwudziestoletnią praktyką i wskazuje, w jaki sposób świadomie nawiązywać intymne relacje. Jak wydobywać swoją dzikość, zachowywać zainteresowanie, dawać partnerce obfitość oraz świadomie budować i prowadzić związek do jak najgłębszej relacji. To głębokie wniknięcie w strukturę związku i relacji

Tajemnice Związku OkŁadka 02 Kopia

Zobacz co mówią inni

Untitled 4 1.png
Untitled 6.png
Opinie Bws.jpg
Mask Group 2 1.png
Mask Group 1 2.png
1666353458864.jpg
Img 7003.jpg
Mask Group 5.png
Mask Group 1 1.png
Bws.jpg

Poznaj mnie - Bartek W Stefański

➡️ Jestem psychoterapeutą ustawień systemowych oraz trenerem relacji i związków

➡️ Zajmuje się wsparciem w trudnych tematach związanych z relacjami: rozstaniach i odzyskiwaniu EX oraz uzdrawianiu ran i traum

➡️ Moje Szkoły psychoterapeutyczne: Instytut Psychologii Procesu; Ustawienia systemowe u Anny Brzozowskiej, a także Ustawienia wielowymiarowe u Justyny Fil

➡️ Mam doświadczenie ponad 1500 przeprowadzonych sesji 1:1 oraz ponad 100 warsztatów grupowych. Rocznie ponad 600 sesji i warsztatów

➡️ Autor książek: Medycyna Życia (sprzedanych 2000 egz.), Podręcznik miłości do siebie, Tajemnice związku (sprzedanych 3500 ebooków) oraz 5 etapów Od rozstania do równowagi, Odzyskaj EX – Plan 5 kroków

➡️ Odkryłem metodę jak poradzić sobie z cierpieniem po rozstaniu i jak odzyskać EX

Img 4115 Scaled.jpg

Jak efektywne są to metody?

Z mojego doświadczenia w pracy z klientami wynika, że moja metoda daje świetne rezultaty. Nie mam wątpliwości co do tego, czego cię uczę, ponieważ widziałem, jak to działa na setkach mężczyzn.

Wszystko, co musisz wiedzieć, jest przedstawione w tym kursie, wszystko, co musisz zrobić, to obejrzeć go i przeczytać oraz postępować zgodnie z każdym krokiem. To bardzo proste!

Kurs jest opowiedziany i napisany prostym i jasnym językiem

Moje metody są przedstawione w formie planu działania krok po kroku, który nie zawiera żadnych zbędnych informacji. Oferuję ci tylko te informacje, które są dla ciebie przydatne

Gwarancja

Kiedy twoja żona do ciebie wróci...

Wyobraź sobie...

Że twoja żona jest obok ciebie, trzymasz ją blisko, jest cała twoja. Poczuj zapach jej włosów, który tak dobrze znasz. Pocałuj ją w myślach i staraj się zachować ten obraz, ponieważ wkrótce stanie się on twoją rzeczywistością.

Pomyśl o tym, co będziecie robić razem, gdy znów będzie z tobą. Pomyśl o każdym szczególe. Wkrótce będziecie się razem śmiać i dobrze bawić!

Restaracja 2

Czy pójdziesz do swojej ulubionej restauracji?

Kino

A może do kina?

Dom

Zamówić jedzenie do domu?

Milosc

Albo uprawiać namiętną miłość?

Może obejrzycie ulubiony film w domu lub wyjdziecie na miasto. Będziecie się razem dobrze bawić i robić wiele rzeczy, które zawsze lubiliście. Spróbuj wyobrazić sobie każdy szczegół i zrozumieć, że to nie jest tylko sen. Odzyskanie żony jest całkowicie możliwe! Teraz wiesz, że istnieją techniki i sekrety, które mogą pomóc Ci przywrócić związek!

Promocja

Pospiesz się! Twoje szanse maleją z każdym dniem...

Pakiety kursu

Startup

870
296 zł
 • Zestaw lekcji video + ćwiczenia
 • Medytacja prowadzona na przyciągania partnera
 • Przyłączenie do prywatnej grupy mailingowej
 • Zeszyt ćwiczeń Natychmiastowa pomoc – dla osób w największym kryzysie
 • 💰Bonus: ebook Tajemnice Związku
 • 💰Bonus: ebook Uduchowiony sex

Advanced

1220
575 zł
 • Zestaw lekcji video + ćwiczenia
 • Medytacja prowadzona na przyciągania partnera
 • Przyłączenie do prywatnej grupy mailingowej
 • Zeszyt ćwiczeń Natychmiastowa pomoc – dla osób w największym kryzysie
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – wszystko o zasadzie Zero kontaktu
 • 💰Bonus: ebook Manifestuj swojego EX
 • 💰Bonus: ebook Tajemnice Związku
 • 💰Bonus: ebook Uduchowiony sex
 • 💰Bonus: 1h konsultacji indywidualnej online ze mną 1:1 o wartości 350 zł

Advanced

2450
818 zł
 • Zestaw lekcji video + ćwiczenia
 • Medytacja prowadzona na przyciągania partnera
 • Przyłączenie do prywatnej grupy mailingowej
 • Zeszyt ćwiczeń Natychmiastowa pomoc – dla osób w największym kryzysie
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – Wszystko o zasadzie Zero kontaktu
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – Plan 5 kroków – szczegółowy plan działania o wartości 190 zł
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – zeszyt 9 ćwiczeń do powrotu – praktyka czyni mistrza o wartości 190 zł
 • 💰Bonus: ebook Odzyskaj EX – 101 dróg do odzyskania
 • 💰Bonus: ebook Manifestuj swojego EX
 • 💰Bonus: ebook Tajemnice Związku
 • 💰Bonus: ebook Uduchowiony sex
 • 💰Bonus: 2h konsultacji indywidualnej online ze mną 1:1 o wartości 700 zł
 • 💰Bonus: 52 przykładowe wiadomości gotowe do wysłania do EX po okresie Zero kontaktu o wartości 500 zł
Scroll to Top